Dřevoobchod K&C Karlovy Vary a. s.

Sídlo: Rosnice 70, Karlovy Vary, 360 17
Spisová značka: B 1096 vedená u Krajského soudu v Plzni
Den zápisu: 12. ledna 2004
IČ: 263 66 347 
DIČ: CZ26366347
 

Tel: 353 567 225 
E-mail: eshop@drevoobchod.cz
Web: www.drevoobchod.cz
GPS: 50.2465636N, 12.8405100E
mapy.cz

EET – Elektronická evidence tržeb Zákon 112/2016 Sb. §25 „Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce online. V případě technického výpadku nejpozději do 48 hodin“.

Naši specialisté

Palubky
Prodejna
Tel: 601 388 766
E-mail: palubky@drevoobchod.cz
Palubky
Tomáš Hloupý
Tel: 724 754 780, 353 542 070
E-mail: tomas.hloupy@drevoobchod.cz
Plošný materiál
Otto Šalanský
Tel: 606 636 212 , 353 549 252
E-mail: otto.salansky@drevoobchod.cz
Plošný materiál
Jakub Valvoda
Tel: 602 410 455 , 353 549 252
E-mail: jakub.valvoda@drevoobchod.cz
Dveře, podlahy
Pavel Vitner
Tel: 606 291 443 , 353 542 069
E-mail: pavel.vitner@drevoobchod.cz
Kuch.dvířka, kování
Přemysl Fuksa
Tel: 723 392 775
E-mail: premysl.fuksa@drevoobchod.cz
Stroje
Ilona Opatrná
Tel: 602 452 992 , 353 549 254
E-mail: stroje@drevoobchod.cz
Kování
Jiří Sedloň
Tel: 606 791 277 , 353 549 253
E-mail: jiri.sedlon@drevoobchod.cz

Účtárna

Účetní
Alena Červenková
Tel: 353 567 225
E-mail: alena.cervenkova@drevoobchod.cz

Nářezové centrum

Truhlárna
Tel: 602 264 668
E-mail: truhlarna@drevoobchod.cz

Grafické studio, E-shop, Web, ICT

ICT,grafické studio
Bc. Stanislav Burkert, DiS.
Tel: 725 443 165
E-mail: stanislav.burkert@drevoobchod.cz
Eshop
Sébastien Dub
Tel: 725 809 361, 353 542 071
E-mail: sebastien.dub@drevoobchod.cz

Obchodní zástupci

Palubky
Antonín Hondlík (celá ČR)
Tel: 724 754 764
E-mail: antonin.hondlik@drevoobchod.cz
Plošný materiál
Tomáš Hudeček
Tel: 728 821 786
E-mail: tomas.hudecek@drevoobchod.cz
Plošný materiál (celá ČR)
Mgr. Aleš Machulka
Tel: 602 524 906
E-mail: ales.machulka@drevoobchod.cz
Kování
Michal Strejc
Tel: 724 924 601
E-mail: michal.strejc@drevoobchod.cz