Dřevoobchod K&C Karlovy Vary a. s.

Sídlo: Rosnice 70, Karlovy Vary, 360 17
Spisová značka: B 1096 vedená u Krajského soudu v Plzni
Den zápisu: 12. ledna 2004
IČ: 263 66 347 
DIČ: CZ26366347

Tel: 353 567 225 
E-mail: eshop@drevoobchod.cz
Web: www.drevoobchod.cz
GPS: 50.2465636N, 12.8405100E
mapy.cz

EET – Elektronická evidence tržeb Zákon 112/2016 Sb. §25 „Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce online. V případě technického výpadku nejpozději do 48 hodin“.

Naši specialisté

Palubky, stavební řezivo, terasy
Prodejna
T: 601 388 766
E: palubky@drevoobchod.cz
Palubky, stavební řezivo, terasy
Tomáš Hloupý
T: 724 754 780, 353 542 070
E: tomas.hloupy@drevoobchod.cz
Plošný a deskový materiál
Otto Šalanský
T: 606 636 212, 353 549 252
E: otto.salansky@drevoobchod.cz
Plošný a deskový materiál
Jakub Valvoda
T: 602 410 455, 353 549 252
E: jakub.valvoda@drevoobchod.cz
Plošný a deskový materiál
Robin Klíma
T: 606 541 844, 353 549 252
E: robin.klima@drevoobchod.cz
Dveře, podlahy a bezpečnostní kování
Pavel Vitner
T: 606 291 443, 353 542 069
E: pavel.vitner@drevoobchod.cz
Kuchyňská dvířka, kování
Přemysl Fuksa
T: 723 392 775
E: premysl.fuksa@drevoobchod.cz
Nábytkové kování
Jiří Sedloň
T: 606 791 277, 353 549 253
E: jiri.sedlon@drevoobchod.cz
Stroje a spojovací materiál
Ilona Koktanová, Milan Suchý
T: 602 452 992, 353 549 254
E: stroje@drevoobchod.cz
 

Účtárna

Účetní
Alena Červenková
T: 353 567 225
E: alena.cervenkova@drevoobchod.cz

Nářezové centrum

Vedoucí oddělení
T: 602 264 668
E: truhlarna@drevoobchod.cz

Grafické studio, E-shop, Web, ICT

ICT, grafické studio
Bc. Stanislav Burkert, DiS.
T: 725 443 165
E: stanislav.burkert@drevoobchod.cz
E-shop
Sébastien Foord
T: 725 809 361, 353 542 071
E: sebastien.foord@drevoobchod.cz

Obchodní zástupci

Palubky
Antonín Hondlík (celá ČR)
T: 724 754 764
E: antonin.hondlik@drevoobchod.cz

Plošný materiál
Jiří Holeček
T: 728 821 786
E: jiri.holecek@drevoobchod.cz

Plošný materiál (celá ČR)
Mgr. Aleš Machulka
T: 602 524 906
E: ales.machulka@drevoobchod.cz
Kování
Michal Strejc
T: 724 924 601
E: michal.strejc@drevoobchod.cz
 
 

Google mapa